Trading BFBT s.r.o. Zařízení pro rozpojování a překládání surovin
Česky English Russian
Drobečková navigace

O nás > Výložníkové systémy

Výložníkové systémy

V dnešní době je již zpracování kamene v lomech z větší části automatizované a většinou pracující bez zásahu obsluhy. Jediným místem, kde ještě stále dochází k nutnosti použít lidskou sílu, je oblast násypky a primárního drtiče. Obsluha je velmi často vystavena velkému nebezpečí při uvolňování nadrozměrných a nebo vzpříčených kamenů.

Instalace našeho výložníkového systému umožní bezpečné a hospodárné uvolnění dopravních cest nebo rozdělení nadměrných kusů. Současné řešení pomocí uvazování nadměrných kusů lany nebo použiti uvolňovacího háku na jeřábu nad drtičem neumožňuje rychle a bezpečně zvládnout nebezpečnou činnost. Nezanedbatelnou stránkou je také rychlost, s jakou je obsluha drtiče s výložníkovým systémem schopna zvládnout situaci, kdy došlo k přerušení toku materiálu. Z našich zkušeností vyplývá, že při nasazení výložníkového systému dojde k 50 % snížení prostojů a výkonnost drtiče se zvýší o 10 - 12 %.

Základní rozdělení řad

Na grafu je naznačeno rozdělení řad výložníkových systémů podle způsobu práce, velikosti kladiva a velikosti drtiče. Velikost kladiva je zde popsána hmotností a jeho úderovou energií. Velikost drtiče je odvozena od instalovaného výkonu elektrického motoru.

 

Základní dosahy výložníkových systémů podle typu a řad

V tabulkách jsou pro první orientaci uvedené základní dosahové parametry jednotlivých velikostí výložníkových systémů. Podle těchto rozměrů lze předběžně stanovit potřebnou velikost zařízení. Vlastní pracovní prostor kladiva by se měl nacházet v oblasti dosahu kolmým kladivem.

                  Řady S - L - M - C                                 Řady HR - GR - GRX

      

Pro předběžný návrh výložníkového systému použijte naši jednoduchou příručku, která Vám naznačí možné instalace výložníkového systému. Pokud zvolíte způsob instalace a do podkladů zapíšete požadované rozměry, můžeme Vám zpracovat předběžný návrh velikosti výložníkového systému.

Pro zpracování podkladů si stáhněte:    Příručku pro návrh zástavby výložníkového systému BFBT.

Servisní zabezpečení 

Každé nové zařízení BFBT prochází náročným výstupním testováním. Protokol o tomto testování a nastavení hydraulického systému je součástí dokumentace zařízení. Po celou dobu záruky jsou všechny opravy prováděné za účastí odpovědného technika. Pozáruční servis provádíme také na starších rozbíjecích zařízeních.

Download
Cкачать

Kontakt

Trading BFBT s.r.o.
Nádražní 910
783 91 Uničov
Tel.: +420 737 695 345

IČ: 28638140
DIČ: CZ28638140

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě v oddílu C, vložce číslo 44982

bfbt@bfbt.cz